Share

MESLEK YÜKSEKOKULU MAZERET SINAV PROGRAMI

2009-2010 GÜZ YARIYILI ARA SINAVLARINA MAZERETİNDEN DOLAYI GİREMEYEN
ÖĞRENCİLERİN MAZERET SINAV LİSTESİ
ADI SOYADI ÖĞRENCİ  NO DERSİN ADI PROGRAMI TARİH SAAT DERSLİK
FERİDE BİTMEZ 290840535 DOKUMA KONSTRÜKSİYONU TEKSTİL İ.Ö 30.12.2009 10:00 D-12
SEVDE BERBER 290840021 DOKUMA MAKİNELERİ - I TEKSTİL    29.12.2009 14:00 D-12
SEVDE BERBER 290840021 TEKSTİL ATÖLYESİ - I TEKSTİL    30.12.2009 11:00 D-12
SEVDE BERBER 290840021 MATEMATİK - I TEKSTİL    28.12.2009 11:00 D-12
AYSUN IŞIK 290840022 MATEMATİK - I TEKSTİL    28.12.2009 11:00 D-12
MELİH SEFA İZCİ 290840027 GENEL İPLİK TEKNOLOJİSİ TEKSTİL    28.12.2009 14:00 D-12
PINAR HANOĞLU 290840019 ÖRME MAKİNELERİ VE TEKNOLOJİSİ TEKSTİL    28.12.2009 15:00 D-12
PINAR HANOĞLU 290840019 GENEL İPLİK TEKNOLOJİSİ TEKSTİL    28.12.2009 14:00 D-12
PINAR HANOĞLU 290840019 KİMYASAL TEKSTİL MUAYENELERİ - I TEKSTİL    30.12.2009 15:00 D-12
HİLAL AVCI 320200921 TEKSTİL MADDELERİ - I TEKSTİL    30.12.2009 11:00 D-12
HİLAL AVCI 320200921 ATATÜRK İLKELERİ DEVRİM TARİHİ - I TEKSTİL    29.12.2009 14:00 EK D-8
HİLAL AVCI 320200921 TÜRK DİLİ - I TEKSTİL    30.12.2009 10:30 EK D-8
HİLAL AVCI 320200921 YABANCI DİL - I ( İNGİLİZCE ) TEKSTİL    30.12.2009 14:00 D-7
HİLAL AVCI 320200921 MATEMATİK - I TEKSTİL    28.12.2009 11:00 D-12
NERMİN ATAR 315200918 ATATÜRK İLKELERİ DEVRİM TARİHİ - I PAZARLAMA 29.12.2009 14:00 EK D-8
NERMİN ATAR 315200918 TÜRK DİLİ - I PAZARLAMA 30.12.2009 10:30 EK D-8
NERMİN ATAR 315200918 YABANCI DİL - I ( İNGİLİZCE ) PAZARLAMA 30.12.2009 14:00 D-7
OSMAN BÖLÜKBAŞI 316200902 GENEL İŞLETME PAZARLAMA İ.Ö 28.12.2009 14:00 EK D-5
OSMAN BÖLÜKBAŞI 316200902 ATATÜRK İLKELERİ DEVRİM TARİHİ - I PAZARLAMA İ.Ö 29.12.2009 14:00 EK D-8
OSMAN BÖLÜKBAŞI 316200902 TÜRK DİLİ - I PAZARLAMA İ.Ö 30.12.2009 10:30 EK D-8
OSMAN BÖLÜKBAŞI 316200902 YABANCI DİL - I ( İNGİLİZCE ) PAZARLAMA İ.Ö 30.12.2009 14:00 D-7
OSMAN BÖLÜKBAŞI 316200902 HUKUKA GİRİŞ PAZARLAMA İ.Ö 29:12.2009 17:00 EK D-8
OSMAN BÖLÜKBAŞI 316200902 İKTİSADA GİRİŞ PAZARLAMA İ.Ö 30.12.2009 19:00 EK D-2
OSMAN BÖLÜKBAŞI 316200902 TEMEL MATEMATİK PAZARLAMA İ.Ö 31:12.2009 15:00 EK D-5
OSMAN BÖLÜKBAŞI 316200902 BİLGİSAYAR - I PAZARLAMA İ.Ö 31.12.2009 17:00 D-8
OSMAN BÖLÜKBAŞI 316200902 GENEL MUHASEBE PAZARLAMA İ.Ö 28:12.2009 10:00 D-6
OSMAN BÖLÜKBAŞI 316200902 PAZARLAMA İLKELERİ - I PAZARLAMA İ.Ö 28.12.2009 14:00 D-6
HASAN DURMUŞ 316200935 BİLGİSAYAR - I PAZARLAMA İ.Ö 31.12.2009 17:00 D-8
HASAN DURMUŞ 316200935 PAZARLAMA İLKELERİ - I PAZARLAMA İ.Ö 28.12.2009 14:00 D-6
AHMET KANDEMİR 290610023 TÜRK DİLİ - I İKLİMLENDİRME SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ 30.12.2009 10:30 EK D-8
AHMET KANDEMİR 290610023 ATATÜRK İLKELERİ DEVRİM TARİHİ - I İKLİMLENDİRME SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ 29.12.2009 14:00 EK D-8
AHMET KANDEMİR 290610023 İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ İKLİMLENDİRME SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ 30.12.2009 11:30 İKL. SOĞ.LAB
AYBERK ERENGÜL 290700028 DENİZDE HABERLEŞME  YATÇILIK VE YAT İŞLETMECİLİĞİ 29.12.2009 15:20 D-6
AYBERK ERENGÜL 290700028 DENİZDE ÇATIŞMAYI ÖNLEME KURALLARI YATÇILIK VE YAT İŞLETMECİLİĞİ 29.12.2009 16:15 D-4
EBRU G. TAŞTEPE 322009008 GENEL TURİZM AĞIRLAMA HİZMETLERİ 29.12.2009 15:20 EK D-10
EBRU G. TAŞTEPE 322009008 BESLENME İLKELERİ VE MENÜ PLANLAMASI AĞIRLAMA HİZMETLERİ 29.12.2009 18:00 EK D-10
EBRU G. TAŞTEPE 322009008 TÜRK DİLİ - I AĞIRLAMA HİZMETLERİ 30.12.2009 10:30 EK D-8
EBRU G. TAŞTEPE 322009008 YABANCI DİL - I ( İNGİLİZCE ) AĞIRLAMA HİZMETLERİ 30.12.2009 14:00 D-7
EBRU G. TAŞTEPE 322009008 ATATÜRK İLKELERİ DEVRİM TARİHİ - I AĞIRLAMA HİZMETLERİ 29.12.2009 14:00 EK D-8
ÖMER BERBER 290860509 ELEKTRİK VE ELEKTRONİK DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME 29.12.2009 10:00 D-3
DİLEK TUTUĞ 290790021 İŞLETME BECERİLERİ GRUP ÇALIŞMALARI MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 29.12.2009 13:30 D-11
DİLEK TUTUĞ 290790021 FİNALSAL YÖNETİM MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 30.12.2009 13:30 D-11
DİLEK TUTUĞ 290790021 VERGİ HUKUKU MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI 28.12.2009 12:00 D-11