Değerli Öğretim Elemanlarımız,

Üniversite Senatosu’nun 26.07.2018 tarih ve 132. toplantısında Bilimsel Araştırma Yönergesi’nin 8,9,14 ve 17.Maddelerinde değişikliğe gidilmiştir.

Bilimsel Araştırma Yönergesi’nin 14.Maddesinin e) fıkrası “Alt Yapı Projesi” ve “Lisansüstü Tez Projesi” hariç diğer proje türlerinde ilk kez proje başvurusu yapacak olan yürütücüler kurum içi proje eğitimine katılmak zorundadırlar. “ ve 9. Maddesinde “Proje başvuruları, komisyonun her yıl belirleyeceği tarihlerde olmak üzere Nisan ve Ekim dönemlerinde yılda 2 defa yapılır.” demektedir.

Bu sebeple Ekim ayında ilk defa proje başvurusunda bulunacak öğretim elamanlarımız için 03 Ekim 2018 Çarşamba günü Mühendislik Fakültesi D-304 nolu sınıfta saat 12:30'de BAP Koordinatörü Doç.Dr. İ.Gökhan TEMEL tarafından Proje Yazma Eğitimi” verilecek olup (19.09.2018 tarihinde Proje Yazma Eğitimine katılmış olan Akademik Personelimiz proje başvurusu yapma hakkını kazanmış olup tekrar eğitime iştirak etmelerine gerek yoktur) bu eğitime katılmayan yürütücülerin proje başvurusu kabul edilmeyecektir. Proje Yazma Eğitimi ortalama 1 saat sürecektir.

Bilimsel Araştırma Komisyonu'nun 13.09.2018 tarihli toplantısında alınan karar uyarınca Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi 2018 Yılı 2.Dönem Proje Başvuru tarihinin 15-31 Ekim olarak alınmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verilmiştir. Proje başvurularınızı BAP Otomasyonundan tamamladıktan sonra BAP Ofis’e gönder butonuna basarak sistemden birimimize gönderilmesi ve 1 ıslak imzalı nüshasını teslim elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Bilimsel Araştırma Yönergesi’ne  web adresimizden ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dileriz.

Etiket: 2. Proje Yazma Eğitimi