Share

Öğrenci Numarası Sorgulama

ÖĞRENCİLERİMİZİN ÖĞRENCİ NUMARALARI
  ÖĞRENCİ NO ADI SOYADI PROGRAMI
1 182325016 Abdulhamit Sevinç Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
2 182327031 Abdulkadir Yaşar Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
3 182320006 Abdulkadir Ayyıldız Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
4 182307025 Abdullah Güngördü Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
5 182307035 Abdullah İşci Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
6 182305063 Abdullah Enes Aksoy Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
7 182309014 Abdussamet Yıldırım Hukuk Bölümü/Adalet
8 182310006 Adem Öztünç Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
9 182327011 Agit Oruç Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
10 182309018 Ahmet Söylemez Hukuk Bölümü/Adalet
11 182308046 Ahmet Demir Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
12 182305008 Ahmet Faruk Uslu Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
13 182307012 Ahmet Fatih Gümüş Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
14 182306005 Ahmet Hakan Er Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
15 182310052 Ahmet İlyas Güçlü Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
16 182310061 Ahmet Melih Özkan Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
17 182307036 Ahmet Samet Kılıç Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
18 182312031 Ahmet Sedat Ocakoğlu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
19 182308028 Ahmet Yaşar Şenoğul Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
20 182309070 Akın Alperen Berk Hukuk Bölümü/Adalet
21 182301009 Aleyna Çubuk Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
22 182305023 Aleyna Batman Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
23 182311054 Aleyna Genç Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
24 182325020 Aleyna Sarı Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
25 182312059 Aleyna Kaya Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
26 182310026 Ali Aysal Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
27 182308026 Ali Polat Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
28 182307001 Ali Tayyib Bayram Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
29 182309044 Alieren Çelik Hukuk Bölümü/Adalet
30 182307048 Alparslan Tırınk Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
31 182312005 Arzum Tüfekçi Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
32 182312022 Aslıhan Yıldırım Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
33 182319014 Aşkın Ediz Günaydın Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
34 182309034 Atacan Özdilek Hukuk Bölümü/Adalet
35 182306010 Atalay Keskin Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
36 182306012 Aybüke Taşağıl Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
37 182306020 Aydanur Özsipici Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
38 182305061 Aylin Ceylan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
39 182302047 Aylin Gürbüz Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
40 182301036 Ayşe Üney Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
41 182327047 Ayşe Dapgın Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
42 182306016 Ayşe Nur Aysel Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
43 182309043 Ayşe Nur Seber Hukuk Bölümü/Adalet
44 182309062 Ayşegül Çağlar Hukuk Bölümü/Adalet
45 182311043 Ayşenur Kayar Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
46 182302044 Ayşenur Gül Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
47 182326010 Ayşenur Şeyda Ağmil Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
48 182311021 Azime Işık Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
49 182311038 Banur Tombaş Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
50 182310051 Baran Can Fırçacı Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
51 182327038 Barış Can Türkmenli Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
52 182306036 Batuhan Öztürk Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
53 182310013 Batuhan Öksüzoğlu Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
54 182319010 Batuhan Çağlayan Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
55 182319033 Batuhan Güz Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
56 182308040 Batuhan İsmail Kırtaş Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
57 182307013 Bedirhan Üstün Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
58 182308022 Berat Yazıgan Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
59 182327052 Berkant Selami Günen Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
60 182307043 Berkay Yılmaz Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
61 182327029 Berkay Öztürk Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
62 182310036 Berkay Özbalkan Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
63 182309011 Berke Yücel Hukuk Bölümü/Adalet
64 182306024 Betül Zor Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
65 182307059 Betül Katı Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
66 182302036 Betül Kılıç Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
67 182312009 Betül Sarı Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
68 182308005 Betül Basar Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
69 182325021 Beyaz Murat Peker Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
70 182307033 Beycan Özel Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
71 182305010 Beytullah Şepik Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
72 182307056 Beytullah Ünal Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
73 182302041 Beyza Vardar Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
74 182310025 Beyza Ay Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
75 182310041 Beyza Gazibabalı Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
76 182301039 Beyza Nur Akyüz Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
77 182327001 Beyza Nur Türel Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
78 182302023 Beyza Nur Gençer Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
79 182310018 Beyza Nur Yorulmaz Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
80 182319013 Beyzanur Tosun Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
81 182319021 Bilgi Güler Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
82 182319015 Birgül Yemyeşil Akay Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
83 182309064 Birgül Güler Hukuk Bölümü/Adalet
84 182327043 Birsen Fırtına Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
85 182327015 Buket Ok Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
86 182305006 Bulut Halil Bayrakcı Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
87 182307061 Burak Obuz Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
88 182327055 Burak Top Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
89 182308027 Burak Güler Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
90 182311060 Burcu Candan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
91 182307018 Burcu Özcan Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
92 182312020 Burcu Kuş Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
93 182311026 Burçin Arslan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
94 182311024 Buse Sever Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
95 182320012 Buse Gürsu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
96 182310045 Busenur Yavuz Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
97 182301066 Büşra Kuzey Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
98 182305062 Büşra Filiz Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
99 182311015 Büşra Karadeniz Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
100 182311040 Büşra Dörtkardeş Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
101 182311041 Büşra Akgün Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
102 182311056 Büşra Nişancı Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
103 182307022 Büşra Hasten Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
104 182327030 Büşra Aktay Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
105 182327044 Büşra Derdiman Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
106 182302029 Büşra Uzunçelebi Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
107 182306037 Büşra Bayar Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
108 182301052 Büşra Nur Adıgüzel Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
109 182320015 Cafer Nalçacı Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
110 182320023 Can Kayra Göçmen Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
111 182308048 Canpolat Candemir Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
112 182302002 Cansu Güngör Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
113 182302038 Cansu Çetin Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
114 182319030 Cemanur Azgur Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
115 182325028 Ceren Poyraz Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
116 182302057 Ceren Kışla Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
117 182302030 Ceyda Cengiz Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
118 182306018 Ceyhun Soyer Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
119 182310017 Ceylan Çalıkkılıç Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
120 182307039 Coşkun Zan Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
121 182319003 Çağla Kurt Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
122 182301014 Çiğdem Özay Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
123 182310023 Damla Gürkaynak Tuna Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
124 182305001 Damla Subaşı Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
125 182326025 Damla Karaca Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
126 182309006 Davut Ay Hukuk Bölümü/Adalet
127 182302006 Davut Kökmen Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
128 182309063 Deniz Şahin Hukuk Bölümü/Adalet
129 182306007 Deniz Atsuz Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
130 182307063 Deniz Örs Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
131 182309053 Derya Karol Hukuk Bölümü/Adalet
132 182302037 Derya Oğuz Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
133 182310046 Derya Ülgü Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
134 182312026 Devlet Muharrem Negiz Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
135 182311028 Dilan Verdi Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
136 182309008 Dilara Çetinkaya Hukuk Bölümü/Adalet
137 182309060 Dilara Çetin Hukuk Bölümü/Adalet
138 182312019 Dilay Türk Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
139 182320029 Dilek Albayrak Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
140 182312048 Diren Bayraktar Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
141 182312040 Doğa Nur Özdemir Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
142 182309037 Doğan Gök Hukuk Bölümü/Adalet
143 182326004 Doğukan Demir Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
144 182320016 Doğukan Akoğlan Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
145 182310040 Döndü Öztürk Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
146 182326002 Duran Mehmet Garip Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
147 182325041 Duygu Gün Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
148 182319032 Duygu Tutku Güneş Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
149 182301029 Ebrar Çoban Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
150 182309004 Ebru Köse Hukuk Bölümü/Adalet
151 182325033 Ebru Aysal Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
152 182327006 Ebru Güden Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
153 182319036 Ebru Demir Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
154 182301016 Ece Veral Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
155 182310030 Ece Yücesoy Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
156 182310059 Ecem Yiğit Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
157 182311035 Eda Doruk Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
158 182310042 Eda Erdoğan Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
159 182319004 Eda Akgün Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
160 182309068 Eda Tekin Hukuk Bölümü/Adalet
161 182311023 Edanur Yedekçi Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
162 182327014 Edanur Demir Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
163 182326018 Edanur Desteci Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
164 182326028 Edanur Akarsu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
165 182310010 Efekan Başyurt Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
166 182306001 Ege İnay Yıldırım Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
167 182301012 Elçin Kıran Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
168 182309015 Elif Bayri Hukuk Bölümü/Adalet
169 182305018 Elif Çelik Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
170 182311007 Elif Altunpa Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
171 182325024 Elif Köktürk Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
172 182325037 Elif Polat Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
173 182325049 Elif Yağcı Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
174 182302053 Elif Tekin Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
175 182302055 Elif Akkoyun Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
176 182310003 Elif Yıldırım Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
177 182312018 Elif Akgün Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
178 182312036 Elif Zaimoğlu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
179 182312053 Elif Vatansever Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
180 182326027 Elif Meral Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
181 182306028 Elif Kübra Salman Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
182 182302021 Elif Nur Yurduseven Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
183 182310007 Elif Nur Yüksel Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
184 182301033 Elif Yaren Polat Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
185 182305052 Emine Genççinar Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
186 182311045 Emine Başkaya Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
187 182312025 Emine Köse Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
188 182312062 Emine Özen Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
189 182319039 Emine Kurt Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
190 182308024 Emircan Aslı Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
191 182306021 Emirhan Çabuk Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
192 182327065 Emirhan Doğan Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
193 182305046 Emrah Yıldız Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
194 182305013 Emre Büyükyıldız Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
195 182305014 Emre Akıncı Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
196 182305024 Emre Yaman Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
197 182305057 Emre Sandal Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
198 182327035 Emre Zeyrek Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
199 182320004 Emre Yardım Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
200 182307062 Enes Atılkan Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
201 182310034 Enes Soyer Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
202 182326022 Enes Birlik Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
203 182305005 Eray Dereli Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
204 182310024 Erdem Berberoğlu Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
205 182308045 Eren Sadıç Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
206 182306003 Ergincan Öztok Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
207 182305039 Erhan Topçu Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
208 182310004 Ertan Aydın Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
209 182301042 Esma Türkyaşar Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
210 182302043 Esma Beyaz Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
211 182312011 Esma Balı Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
212 182301013 Esma Sultan Başyeşil Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
213 182301045 Esra Koçer Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
214 182301050 Esra Aktaş Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
215 182305002 Esra Aka Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
216 182311005 Esra Karabulut Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
217 182307045 Esra Mercan Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
218 182312032 Esra Çakır Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
219 182308033 Esra Altun Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
220 182325052 Ezgi Karahan Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
221 182308013 Ezgi Aydemir Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
222 182312027 Fadime Akca Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
223 182310060 Fatih Güneş Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
224 182309032 Fatma Özdemir Hukuk Bölümü/Adalet
225 182311044 Fatma Şahin Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
226 182308049 Fatma Uçrak Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
227 182320019 Fatma Kalır Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
228 182320025 Fatma Zeyneloğlu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
229 182305025 Fatma Nur Ertunç Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
230 182302003 Fatma Nur Tuncer Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
231 182302054 Fatma Rabia Öner Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
232 182305056 Fatmanur Telci Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
233 182327025 Ferhat Doğan Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
234 182325027 Feyza Çıkışır Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
235 182327026 Feyza Çapraz Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
236 182302022 Feyza Nur Kurt Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
237 182302027 Feyza Nur Aslan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
238 182305058 Fikriye Kaya Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
239 182327046 Filiz Kurşun Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
240 182325029 Fuat Kına Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
241 182310027 Fuat Özbey Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
242 182305031 Furkan Çakır Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
243 182307047 Furkan Akkurt Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
244 182325039 Furkan Taşçılar Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
245 182306025 Furkan Kayhan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
246 182310065 Furkan Eğin Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
247 182319023 Furkan Kantarcı Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
248 182310031 Furkan Can Uslu Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
249 182305043 Gamze Kanbur Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
250 182309028 Gamze Güven Hukuk Bölümü/Adalet
251 182311061 Gamze Yılmaz Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
252 182327059 Gamze Pekşen Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
253 182327066 Gamze Durna Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
254 182326011 Gamze Koçpınar Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
255 182319009 Gamze Karakuzu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
256 182312061 Gaye Akdeniz Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
257 182312043 Gizem Çelik Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
258 182311001 Gizem Evren Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
259 182302005 Gizem Çakın Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
260 182302016 Gizem Tarhan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
261 182326003 Gizem Tasasız Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
262 182301047 Gizem Sude Tavrağ Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
263 182302050 Gonca Cesur Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
264 182306008 Gonca Taşçı Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
265 182309025 Goncagül Şahin Hukuk Bölümü/Adalet
266 182307026 Gökhan Tetik Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
267 182306022 Gökhan Torun Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
268 182320021 Gökhan Yıldız Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
269 182325055 Gökmen Bostan Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
270 182301027 Gönül Durgun Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
271 182312010 Gönül Kütük Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
272 182320005 Görkemcan Öncü Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
273 182311009 Gözde Kayalı Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
274 182312052 Gözde Nur Katipoğlu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
275 182305040 Gül Çınar Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
276 182302046 Gülay Terler Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
277 182309055 Gülbahar Elçin Hukuk Bölümü/Adalet
278 182327007 Gülcan Taş Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
279 182319025 Gülcihan Ercan Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
280 182309009 Gülfizar Bozdağ Hukuk Bölümü/Adalet
281 182312039 Gülin Özsağ Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
282 182302007 Gülistan Yıldırak Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
283 182312051 Gülizar Şen Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
284 182311049 Güllü Aktaş Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
285 182327057 Gülperi Aydın Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
286 182311018 Gülsüm Dağdelen Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
287 182302039 Gülşah Baş Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
288 182305053 Gürkan Süslü Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
289 182309017 Gürsel Yurter Hukuk Bölümü/Adalet
290 182319002 Güven Çevikgil Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
291 182309029 Hacer Öztürk Hukuk Bölümü/Adalet
292 182302042 Hacer Çakır Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
293 182310028 Hacer Yakupoğlu Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
294 182306015 Hacer Ayça Tanrıkulu Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
295 182309050 Hakan Can Saçıkirli Hukuk Bölümü/Adalet
296 182309047 Halil Yılmaz Hukuk Bölümü/Adalet
297 182309024 Halil Emre Kozan Hukuk Bölümü/Adalet
298 182302051 Halil İbrahim Doğan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
299 182301040 Hamide Biçen Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
300 182326013 Hamza Yılmaz Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
301 182310043 Handan Dede Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
302 182312034 Hanife Demir Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
303 182309007 Hanife Aybüke Tan Hukuk Bölümü/Adalet
304 182309039 Harun Elbir Hukuk Bölümü/Adalet
305 182312012 Harun Emre Kan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
306 182301051 Hasret Özem Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
307 182301056 Hatem Akşun Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
308 182307052 Hatice Sancak Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
309 182312055 Hatice Yaylamış Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
310 182311032 Havanur Özcan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
311 182325022 Havanur Yayla Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
312 182311019 Havva Nur Tıymaç Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
313 182305035 Hikmet Budak Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
314 182307024 Hikmet Böyük Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
315 182301021 Hilal Yıldız Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
316 182301067 Hilal Karasakal Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
317 182327027 Hilal Pehlivan Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
318 182327064 Hilal Öztürk Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
319 182302058 Hilal Efil Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
320 182310008 Hilal Tüfek Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
321 182327037 Hilal Nevin Ören Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
322 182311050 Huriye Şanverdi Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
323 182301060 Hümeyra Demirkır Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
324 182310049 Hümeyra Kaba Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
325 182327009 Işılay Soydaş Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
326 182310005 İbrahim Çalış Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
327 182310032 İdilsu Elvan Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
328 182308037 İdris Göner Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
329 182319028 İlayda Erdem Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
330 182320002 İlhan Yıldırım Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
331 182302040 İlkay Güven Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
332 182308001 İlkay Karasu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
333 182309023 İlkem Özdağ Hukuk Bölümü/Adalet
334 182320001 İlker Güzen Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
335 182312044 İlmahan Aydın Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
336 182310020 İlyas Kaynar Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
337 182310015 İnci Hüner Göçmener Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
338 182310002 İpek Kılınçarslan Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
339 182306013 İram Sevim Bağ Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
340 182301002 İrem Günaydın Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
341 182301048 İrem Pösteki Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
342 182305048 İrem Işık Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
343 182327021 İrem Güney Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
344 182302064 İrem Bulut Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
345 182319020 İrem Çağlayan Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
346 182320014 İrem Gülmez Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
347 182310056 İrem Yıldız Tüylü Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
348 182327032 İsmail Alıcı Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
349 182306034 İsmail Gülşin Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
350 182319029 İsmail Yıldız Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
351 182309057 İsmail Fevzi Özkan Hukuk Bölümü/Adalet
352 182308021 İsmet Ertaş Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
353 182325001 Kaan Müftüoğlu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
354 182310067 Kaan Dilber Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
355 182326009 Kaan Karaçeper Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
356 182301006 Kader Alkan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
357 182305020 Kader Küçükbingöl Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
358 182320026 Kader Oruçli Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
359 182307060 Kadir Tuğkan Sakallı Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
360 182312002 Kadircan Altun Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
361 182302011 Kadriye Direktor Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
362 182325032 Kafiye Kübra Şekerci Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
363 182308041 Kamil Babak Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
364 182308050 Kerem Uludağ Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
365 182302065 Kevser Merve Aldemir Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
366 182327028 Kıymetnur Sivritepe Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
367 182327060 Koray Kaplan Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
368 182325040 Kutluay Hacıosmanoğlu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
369 182310068 Kübra Kuyucu Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
370 182309027 Kübra Gülaçar Hukuk Bölümü/Adalet
371 182309036 Kübra Demir Hukuk Bölümü/Adalet
372 182305054 Kübra Doğan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
373 182311058 Kübra Ündücü Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
374 182302059 Kübra Süngüç Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
375 182302067 Kübra Çelikkıran Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
376 182310016 Kübra Şahin Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
377 182312038 Kübra Yulci Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
378 182319008 Kübra Düvenci Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
379 182311064 Kübra Şahin Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
380 182309048 Kübra Nur Baycan Hukuk Bölümü/Adalet
381 182310050 Kürşad Kaya Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
382 182309051 Leman Çetinbaş Hukuk Bölümü/Adalet
383 182306029 Lütfü Kerem Bilek Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
384 182310001 Mahire Can Keskin Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
385 182308006 Mahmut Kamil Kara Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
386 182311065 Maya Petek Kara Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
387 182327008 Medine Demir Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
388 182307028 Mehmet Sancaktutan Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
389 182307051 Mehmet Çelik Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
390 182310055 Mehmet Ar Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
391 182319018 Mehmet Tuna Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
392 182307038 Mehmet Can Uyar Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
393 182310062 Mehmet Cüneyt Cambaz Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
394 182312008 Mehmet Onur Pırlak Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
395 182327041 Mehmet Samet Seleci Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
396 182325046 Mehtap Aygül Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
397 182301010 Melek Çil Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
398 182301034 Melek Aktaş Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
399 182325008 Melek Mermerci Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
400 182312013 Melek Yıldız Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
401 182326023 Melih Can Akçal Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
402 182305042 Melike Özay Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
403 182327022 Melike Tekin Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
404 182302061 Melike Akın Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
405 182319040 Melike Ünal Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
406 182301046 Melis Aydın Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
407 182305055 Melisa Vicdan Uysal Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
408 182302019 Melissa Koyuncu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
409 182302026 Menekşe Nur Örnek Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
410 182325042 Mert Yılmaz Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
411 182325014 Mert Özsümer Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
412 182320008 Mert Mutluay Karagözoğlu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
413 182325043 Mertcan Şeyhun Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
414 182310053 Merve Önadım Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
415 182309031 Merve Erim Hukuk Bölümü/Adalet
416 182309052 Merve Düzgün Hukuk Bölümü/Adalet
417 182311010 Merve Çelik Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
418 182311022 Merve Bayrak Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
419 182311031 Merve Calp Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
420 182311033 Merve Bayram Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
421 182311034 Merve Kaya Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
422 182307020 Merve Ertuğrul Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
423 182307032 Merve Altunışık Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
424 182302010 Merve Türkyılmaz Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
425 182302020 Merve Kara Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
426 182312006 Merve Artan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
427 182312033 Merve Ceyhan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
428 182308030 Merve Karabulut Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
429 182326012 Merve Bozduman Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
430 182310029 Merve Elif Cankıran Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
431 182325017 Merve Nur Acar Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
432 182302009 Merve Sefa Demirkol Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
433 182305019 Merve Sinem Mercan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
434 182312047 Mervegül Şahin Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
435 182301041 Meryem Bütün Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
436 182301065 Meryem Kayan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
437 182311013 Meryem Öngüç Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
438 182325031 Meryem Topal Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
439 182320020 Metehan Ece Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
440 182305009 Metin Okumuş Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
441 182320028 Metin Gülenaz Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
442 182310058 Mina Gülhan Zeyrek Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
443 182305016 Mine Gündoğdu Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
444 182302048 Mine Kılıç Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
445 182301035 Miray Bilgin Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
446 182308002 Mithat Kayhan Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
447 182309016 Muhammed Aydın Hukuk Bölümü/Adalet
448 182305033 Muhammed Karakurt Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
449 182307004 Muhammed Tazegül Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
450 182307015 Muhammed Yavuz Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
451 182306027 Muhammed Sağlam Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
452 182319005 Muhammed Tuna Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
453 182305028 Muhammed Ali Can Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
454 182311017 Muhammed Kadir Genç Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
455 182309012 Muhammed Rıdai Arvas Hukuk Bölümü/Adalet
456 182301023 Muhammet Şahin Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
457 182305012 Muhammet Can Soydoğan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
458 182319012 Muhammet Cihat Yıldırım Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
459 182308016 Muhammet Hilmi Çelik Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
460 182319035 Muhammet Mustafa Akgül Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
461 182301032 Muharrem Çakıcı Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
462 182308008 Murat Yakalı Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
463 182327012 Muratcan Halgalı Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
464 182307046 Musa Duman Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
465 182307040 Mustafa Görer Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
466 182308025 Mustafa Uğur Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
467 182320018 Mustafa Kıran Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
468 182307011 Mutluhan Ar Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
469 182309026 Mücahit Uras Hukuk Bölümü/Adalet
470 182320013 Mücahit Doruk Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
471 182301018 Naime Tuncil Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
472 182327004 Nazlıcan Özcan Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
473 182312004 Nebahat Sağış Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
474 182308010 Necdet Kotan Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
475 182310038 Necmiye Aktan Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
476 182306030 Nejdet Alan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
477 182301054 Nermin Avcı Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
478 182301017 Neslihan Sak Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
479 182307019 Neslihan Bildirici Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
480 182311063 Nesrin Altunkaynak Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
481 182309058 Neval İnak Hukuk Bölümü/Adalet
482 182311052 Nida Mutlu Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
483 182325026 Nilay Karakaş Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
484 182319038 Nisa Nur Gergin Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
485 182309010 Nuran Sancak Hukuk Bölümü/Adalet
486 182302004 Nuray Güler Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
487 182310064 Nuray Özdereli Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
488 182302034 Nurdan Yılmaz Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
489 182319016 Nursema Aslan Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
490 182310039 Nursena Karakaş Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
491 182302032 Nursu Atabay Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
492 182311047 Nurşah Sevcan Çalışkan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
493 182309056 Nurşin Aslantaş Hukuk Bölümü/Adalet
494 182327010 Nurtaç Akgül Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
495 182301049 Nurullah Akbaba Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
496 182327024 Oğuz Özbek Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
497 182310037 Oğuz Can Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
498 182327020 Oğuz Kaan Güneş Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
499 182326019 Oğuzhan Öztürk Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
500 182319006 Oğuzhan Oğul Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
501 182319041 Oğuzhan Kızıl Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
502 182325048 Okan Sertel Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
503 182310019 Onat Yasin Öztürk Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
504 182312058 Onur Yerli Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
505 182319024 Onur Katı Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
506 182310011 Osman Oğuzhan Tanta Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
507 182327067 Oya Pütkül Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
508 182305004 Ömer Köse Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
509 182306006 Ömer Ceylan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
510 182310021 Ömer Durdurmuş Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
511 182308012 Ömer Bağışık Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
512 182307031 Ömer Faruk Vançin Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
513 182326001 Ömer Fuat Cantürk Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
514 182309054 Önder Bariş Hukuk Bölümü/Adalet
515 182309059 Önder Girgin Hukuk Bölümü/Adalet
516 182326021 Önder Kemal Acar Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
517 182327042 Özcan Kıral Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
518 182305034 Özge Birkan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
519 182301001 Özge Yaman Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
520 182301063 Özge Yıldız Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
521 182325003 Özge Kırman Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
522 182312017 Özge Salman Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
523 182312028 Özge Kaptan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
524 182326015 Özge Kurt Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
525 182325025 Özlem Özyurt Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
526 182325038 Özlem Demirci Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
527 182327002 Özlem Öztürk Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
528 182309069 Özlem Şengül Hukuk Bölümü/Adalet
529 182309021 Öznur Çabukel Hukuk Bölümü/Adalet
530 182301053 Öznur Yıldız Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
531 182302012 Öznur Kuzucu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
532 182319037 Pakize Candan Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
533 182302028 Pelin Eren Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
534 182311008 Perihan Şevval Zeybekoğulları Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
535 182302008 Pınar Özatmaca Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
536 182325045 Rabia Yılmaz Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
537 182327018 Rabia Sakallı Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
538 182302062 Rabia Karabaş Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
539 182302066 Rabia Elik Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
540 182311051 Rabia Nur Cankurt Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
541 182309013 Ramazan Ergevan Hukuk Bölümü/Adalet
542 182305036 Ramazan Kaya Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
543 182307041 Recep Toydemir Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
544 182308039 Recep Çetinkaya Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
545 182319001 Recep Çevik Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
546 182319007 Recep Soyaslan Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
547 182302035 Reyhan Bahadır Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
548 182310057 Rıza Araz Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
549 182319011 Rıza Umut Şemşek Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
550 182301028 Röken Arpak Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
551 182301015 Rukiya Bingöl Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
552 182310047 Rukiye Nur Battal Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
553 182305045 Rumeysa Işıkcı Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
554 182308003 Rumeysa Deniz Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
555 182327039 Rümeysa Aracıkan Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
556 182306019 Rümeysa Eyüpoğlu Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
557 182326016 Rümeysa Şahinkaya Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
558 182305037 Rüveyda Mercan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
559 182326008 Salih Erden Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
560 182309002 Saliha Aksu Hukuk Bölümü/Adalet
561 182305015 Samet Emanet Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
562 182305044 Samet Yeğin Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
563 182306009 Samet Akyaz Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
564 182308047 Samet Nayan Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
565 182307044 Sametcan Keskin Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
566 182301059 Sariye Önsöz Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
567 182311059 Sebile Kahraman Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
568 182327034 Seda Soybir Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
569 182327054 Seda Gündüz Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
570 182302014 Seda Nur Aydın Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
571 182305041 Sedanur Aytekin Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
572 182305050 Sedanur Gözitok Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
573 182301068 Sedanur Yönt Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
574 182325005 Sedef Ergül Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
575 182309033 Seher Demirdöğen Hukuk Bölümü/Adalet
576 182301038 Seher Buyrukcu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
577 182311057 Seher Bilgin Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
578 182312049 Seher Naz Zengin Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
579 182325018 Selen Özay Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
580 182302063 Selenay Semiha Özler Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
581 182301005 Selime Durmaz Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
582 182305059 Selin Özmen Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
583 182327019 Selin Cansever Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
584 182302033 Selin Tekin Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
585 182310012 Selin Çetinbaş Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
586 182312014 Selinay Çelik Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
587 182312050 Selma Koç Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
588 182309045 Sema Güneş Hukuk Bölümü/Adalet
589 182301004 Sema Nur Sönmez Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
590 182309041 Semanur Yalçın Hukuk Bölümü/Adalet
591 182301062 Semanur Günay Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
592 182301064 Semanur Karagöz Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
593 182326017 Semih Hancıoğlu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
594 182325010 Semiha Günana Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
595 182325012 Semra Taylan Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
596 182320010 Semra Düz Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
597 182327040 Sena Fidan Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
598 182327048 Sena Akbaş Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
599 182312037 Sena Vergili Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
600 182301022 Sena Nur Özçelik Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
601 182325004 Senanur Erden Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
602 182301025 Serap Ulaşlı Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
603 182301030 Serap Bakan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
604 182307008 Serap Kalkan Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
605 182310044 Serap Er Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
606 182311048 Serdar Şen Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
607 182308015 Sergen Baysal Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
608 182307006 Serkan Yıldız Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
609 182320007 Serkan Sergen Karavuş Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
610 182312003 Sevda Torun Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
611 182310066 Sevgi Can Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
612 182327063 Sevgi Asena Tonğ Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
613 182311027 Sevilay Ülker Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
614 182312016 Sevilay Şen Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
615 182312023 Sevilay Demir Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
616 182311012 Seyhan Hesap Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
617 182301044 Simanur Gökçen Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
618 182305026 Simge Horasan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
619 182302015 Simge Uluöz Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
620 182327056 Sinan Demir Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
621 182308014 Soner Koç Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
622 182311036 Songül Demircan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
623 182312042 Songül Bal Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
624 182309005 Sultan Çiftci Hukuk Bölümü/Adalet
625 182327003 Sultan Tunç Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
626 182311037 Süeda Özcan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
627 182309046 Süleyman Yıldız Hukuk Bölümü/Adalet
628 182306031 Süleyman Duman Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
629 182306035 Süleyman Ceylan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
630 182311042 Sümeyra Gömeç Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
631 182311014 Sümeyye Şahin Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
632 182327023 Sümeyye Akman Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
633 182312007 Sürhan Savur Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
634 182301020 Şehem Köylü Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
635 182310048 Şenel Doğukan Tuncer Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
636 182326005 Şevval Bay Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
637 182311046 Şevval Nur Baş Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
638 182302049 Şeyda Sultan Binekoğlu Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
639 182307023 Şeydanur Özçiçek Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
640 182305027 Şeyma Ungan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
641 182311020 Şeyma Bayraktar Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
642 182312041 Şeyma İrem Aykut Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
643 182301037 Şeymanur Erzengin Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
644 182325002 Şuheda Ardıç Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
645 182305017 Şule Doğan Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
646 182325044 Talha Öğren Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
647 182312029 Talha Kuşdemir Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
648 182327005 Talha Mert Yılmaz Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
649 182307027 Taner Durdu Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
650 182312035 Tolga Özdemir Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
651 182308019 Tolga Erkal Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
652 182309066 Tuba Adıbeli Hukuk Bölümü/Adalet
653 182311030 Tuba Budak Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
654 182309065 Tugay Kocabıyık Hukuk Bölümü/Adalet
655 182308023 Tugay Rencüzoğulları Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
656 182311055 Tuğba Karakaş Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
657 182312046 Tuğba Tanış Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
658 182310054 Tuğba Gül Taş Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
659 182309049 Tuğçe Taşcı Hukuk Bölümü/Adalet
660 182325054 Tuğçe Erol Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
661 182320009 Tülin Alıoğlu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
662 182325013 Uğur Dalkılıç Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
663 182306023 Umut Kıral Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
664 182307009 Umutcan Soydemir Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
665 182302056 Urşahalenur Günaydın Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
666 182312060 Ülkü Çelik Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
667 182311062 Ümmügülsüm Demiray Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
668 182305022 Varol Yıldız Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
669 182308034 Vedat Pekel Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
670 182301007 Yağmur Toprak Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
671 182306014 Yağmur Baş Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
672 182310033 Yağmur Gizem Coşkun Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
673 182307058 Yahya Uğur Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
674 182307007 Yakuphan Demirci Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
675 182325030 Yaprak Ayşe Genç Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
676 182301011 Yaren Genç Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
677 182305007 Yaren Er Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
678 182327045 Yaren Uğurlu Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
679 182302045 Yaren Aktaş Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
680 182319031 Yaren Kaya Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
681 182320011 Yaren Kaya Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
682 182302052 Yasemin Polat Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
683 182308051 Yasin İleri Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma ( 2. Öğretim )
684 182326024 Yasin Polat Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
685 182319017 Yasin Yaman Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim
686 182326007 Yeliz Akdeniz Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (2.Öğretim)
687 182310009 Yeşim Bolat Hukuk Bölümü/Adalet ( 2. Öğretim )
688 182305051 Yunus Emre Öztürk Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
689 182309030 Yusuf Şahin Hukuk Bölümü/Adalet
690 182325034 Yusuf Ağca Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü/ Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı
691 182312015 Yusuf Erkiş Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
692 182320003 Yusuf Bayar Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü/Medya ve İletişim (2.Öğretim)
693 182305030 Yücehan Öz Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
694 182309042 Yüsra Akın Hukuk Bölümü/Adalet
695 182307055 Zahide Nur Sünbül Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü/Özel Güvenlik ve Koruma
696 182301019 Zehra Altun Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
697 182301058 Zehra Çiftçi Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi
698 182311029 Zehra Yılmaz Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
699 182327051 Zehra Mercan Muhasebe ve Vergi Bölümü/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
700 182306026 Zehra Taşcı Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
701 182312024 Zehra Fatsa Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
702 182312057 Zehra Cesur Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
703 182309020 Zeynep Aladağ Hukuk Bölümü/Adalet
704 182305021 Zeynep Uslu Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
705 182302024 Zeynep Çakır Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi ( 2. Öğretim )
706 182306004 Zeynep Yeni Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler ( 2. Öğretim )
707 182305032 Zeynep Buse Balcıoğlu Yönetim ve Organizasyon Bölümü/Yerel Yönetimler
708 182312056 Zeynep Leyla Akyüzlü Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler (2. Öğretim)
709 182311039 Zilan Dengiz Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
710 182311053 Zinet Yılmazcan Sosyal Hizmet ve Danışmanlık Bölümü/Sosyal Hizmetler
711 182301061 Zülfinaz Uyanık Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü/Çocuk Gelişimi