Share

İleitişim Sanatları Bahar YY Final Sınav Programı

1.SINIF
KODU DERSİN ADI ÖĞRETİM ELEMANI SINAV YERİ SINAV TARİHİ SINAV SAATİ SINAV GÖZETMENİ YARDIMCI GÖZETMEN
ISN106 Sanat Tarihi Yrd. Doç. Dr. Nursel KARACA 102 5.6.2017 13.00    
ISN110 Görsel İletişim  Yrd. Doç. Dr. Mine ARTU MUTLUGÜN 203 6.6.2017 13.00    
ISN102 Bilimsel Araştırma Yöntemleri Öğr.Gör. Ceyda TETİK 102 7.6.2017 14.00    
ISN112 Temel Fotoğraf Uygulamaları Öğr. Gör. Yasin YILMAZ 102 8.6.2017 15.00    
ISN108 Sosyal Psikoloji Öğr. Gör. Ceyda TETİK 102 8.6.2017 10.00    
ISN104 İletişim Tarihi Öğr.Gör. Ceyda TETİK 102 8.6.2017 11.00    
AIB102 Atatürk İlk. Ve İnk. Tarihi  Yrd. Doç. Gül Tuba DAĞCI UZEM 7.6.2017 11.00    
TDB102 Yabancı dil II Yrd. Doç. Dr. Nursel KARACA UZEM 7.6.2017 11:00    
TDB102 Türk Dili II Okt. Ezgi ŞAHİN SEVDİ UZEM 7.6.2017 11:00    
2. SINIF
ISN214 Kamera Kullanım Teknikleri Yrd. Doç Dr. Serkan ÖZTÜRK 102 5.6.2017 09:00    
ISN206 Dünya Sinema Tarihi Yrd. Doç. Dr. Serkan ÖZTÜRK 102 5.6.2017 10.00    
BIL202 Bilgisayar Uygulamaları II Öğr. Gör. Yasin YILMAZ LAB 5.6.2017 16.00    
ISN220 Sanat Eleştirisi Öğr. Gör. Naciye BOZDOĞAN 102 6.6.2017 14.00    
ISN216 Yaratıcılık  Yrd. Doç. Dr.Mine ARTU MUTLUGÜN 203 7.6.2017 10.00    
ISN202 TV. Gazeteciliği ve Habercilik Yrd. Doç. Dr. Mine ARTU MUTLUGÜN 102 7.6.2017 12.00    
ISN218 RTV Sinema Giriş  Yrd. Doç. Dr. Mine ARTU MUTLUGÜN 203 8.6.2017 12.00    
ISN208 Kitle İletişimi Öğr.Gör.Ceyda TETİK 203 8.6.2017 13:00    
3.SINIF
ISN330 Reklam Tasarımı Prof. Dr. Elif Eda BALKAŞ ERDOĞAN 203 5.6.2017 11.00    
ISN336 Türk Basın Tarihi Doç. Dr. M. Gökhan GENEL 203 5.6.2017 12.00    
ISN332 Reklam Prodüksiyonu Prof. Dr. Elif Eda BALKAŞ ERDOĞAN 203 5.6.2017 13.00    
ISN306 Medya Okuryazarlığı Doç.Dr. Mehmet Gökhan GENEL 203 5.6.2017 14:00    
ISN304 Sinema Kuramları Yrd. Doç Dr. Serkan ÖZTÜRK 203 5.6.2017 15:00    
ISN302 Kurgu Uygulamaları Yrd. Doç. Dr. Serkan ÖZTÜRK 203 5.6.2017 16:00    
ISN322 Reklam Fotoğrafçılığı Öğr.Gör. Yasin YILMAZ 203 6.6.2017 11.00    
ISN342 Yerel Gazetecilik Doç.Dr. Mehmet Gökhan GENEL 203 6.6.2017 12.00    
ISN312 Reprodüksiyon Öğr.Gör. Yasin YILMAZ 203 6.6.2017 15.00    
ISN338 Roportaj Teknikleri Doç.Dr. Mehmet Gökhan GENEL 203 7.6.2017 15:00    
ISN324 Çağdaş Sanat Öğr. Gör. Naciye BOZDOĞAN 203 7.6.2017 16.00    
ISN320 Anlambilim ve  Görsel Çözümleme Prof.Dr. Eda BALKAŞ ERDOĞAN 203 7.6.2017 13.00    
ISN314 TV ve Sinemada Sanat Yönetmenliği Yrd. Doç. Dr. Mine ARTU MUTLUGÜN 203 8.6.2017 14.00    
ISN326 Örgütsel İletişim Öğr. Gör. Ceyda TETİK 203 8.6.2017 10:00