Yalova Üniversitesi Yalova Meslek Yüksekokulu Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü, “Mezuna iş, işletmeye kalifiye personel” hedefiyle uygulamaya başladığı, 3+1 İşyeri Uygulama Eğitim Modeli kapsamında düzenlediği, "Turizmde Kariyer Planlaması" konulu söyleşide turizm sektörünün önemli isimleri ile öğrencileri bir araya getirdi.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşiye, konuşmacı olarak katılan Hilton Bursa Convention Center & Spa Hotel İnsan Kaynakları Müdürü Ömer Polat ve İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Orhan Güvel turizm sektöründeki deneyimlerini aktararak, kariyer planlaması konusunda öğrencilere önerilerde bulundular.

Öğrencilerin sorularına yanıt buldukları söyleşinin sonunda ise Yalova Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Recep Özcimder ve Öğretim Görevlileri Yasin Özaslan ile Çağrı Dilmen, sektör temsilcilerine katılımlarından dolayı teşekkür belgesi takdim ettiler. Etkinliğin sonrasında ise sektör temsilcileri, işletmelerinde istihdam edilmek üzere, öğrenciler ile mülakat gerçekleştirdi.

Etiket: Turizm Sektörünün Önde Gelen İsimleri Öğrencilerle Buluştu