Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, beraberindeki heyet ile birlikte Yalova Üniversitemizi ziyaret etti. Ziyarete Türk Eğitim-Sen Yalova Şube Başkanı Mustafa Deviren, Türk Eğitim-Sen Yalova Üniversitesi Temsilcisi Doç. Dr. Bayram Kılıç ve diğer sendika yöneticileri de katıldı.

Heyet, ilk olarak Rektörümüz Prof. Dr. Suat Cebeci’yi makamında ziyaret etti. Ziyaretlerinden dolayı Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan ve beraberindeki heyete teşekkür eden Rektörümüz Prof. Dr. Suat Cebeci, Yalova Üniversitemiz’in son durumu, gelişim süreci, gelecek hedefleri ve projeleri hakkında konuklarına bilgi verdi. Başat hedeflerinin Yalova Üniversitemiz’in gelişim sürecine ivme kazandırmak olduğunu ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Suat Cebeci, başta Sendikalar ile diğer Sivil Toplum Kuruluşları olmak üzere, toplumun tüm kesimleri ile istişare ve işbirliği içerisinde çalışmalarını yürüteceklerini sözlerine ekledi.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan da Yalova Üniversitesi’nde bulunmaktan duydukları memnuniyeti ifade ederek, misafirperverliklerinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Suat Cebeci’ye teşekkür etti. Türk Eğitim-Sen olarak temel amaçlarının Üniversiteler’in gelişim sürecine katkı sağlamak olduğunun altını çizen Genel Başkan Talip Geylan, bu düşünceden hareket ile Yalova Üniversitemiz ile iş birliği ve dayanışma içerisinde olacaklarını ifade etti.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan ve beraberindeki heyet, Rektörümüz Prof. Dr. Suat Cebeci’yi ziyaretlerinin ardından Yalova Üniversitemiz yerleşkesi dahilinde tahsis edilen alanda Türk Eğitim-Sen Yalova Şubesi Hatıra Ormanı’na fidan dikimi gerçekleştirdiler. Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Öksüz’ün de katıldığı fidan dikimi etkinliğinin ardından, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan ile Türk Eğitim-Sen Yalova Şube Başkanı Mustafa Deviren’e, Yalova Üniversitemiz’e katkılarından dolayı Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mustafa Öksüz tarafından plaket takdim edildi.


Etiket: Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan Üniversitemizi Ziyaret Etti